Produkty Yale zabezpieczają miliony domów na całym świecie.

Na całym świecie ludzie zabezpieczają swoje rodziny i cenne przedmioty, o które dbają: domy, rzeczy osobiste czy przedmioty związane z pracą. Yale jest marką, która zaspokaja te potrzeby od blisko 200 lat. Dlatego z dumą możemy powiedzieć, że Yale jest "the World's favourite lock".
Yale jest marką obecną w ponad 125 krajach.
Jako jedna z najstarszych międzynarodowych marek w branży zabezpieczeń, obecnie jest najlepiej rozpoznawaną marką w tej dziedzinie.

Montaż

Mając na uwadze wygodę naszych klientów, usługi świadczymy kompleksowo. To oznacza, że każdy zamówiony u nas produkt bezpiecznie dostarczymy na miejsce przeznaczenia, a na Twoje życzenie wykonamy także montaż. Dysponujemy sprawdzonymi ekipami montażowymi, wyposażonymi w nowoczesny sprzęt i posiadającymi duże doświadczenie w montowaniu sejfów i kas pancernych różnego typu, a także okien, rolet, krat, drzwi antywłamaniowych i drzwi technicznych oraz innych produktów z naszej oferty. Powierzając nam montaż, możesz być pewien, że usługę wykonamy profesjonalnie, a przede wszystkim przy zachowaniu pełnej poufności.

Możesz zlecić nam montaż m.in.:

  • sejfów i kas pancernych wszystkich rodzajów i modeli dostępnych na polskim rynku;
  • lekkich mebli metalowych i szaf ognioodpornych;
  • systemów Master Key (wszystkie drzwi w obiekcie otwierane jednym kluczem);
  • zamków cyfrowych do drzwi wejściowych.

Przeprowadzamy również montaż sejfów czy kas pancernych, a także innych produktów z naszej oferty wykonanych przez nas na indywidualne zamówienie, według nietypowych projektów (wymiar, waga, rodzaj zamknięcia, ekskluzywne wykończenie).

Masz dodatkowe pytania odnośnie montażu? Skontaktuj się z nami. Chętnie Ci pomożemy.